Perły Mazowsza

Polityka prywatności

Polityka prywatności

 1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług Serwisu internetowego oraz drukowanego informatora.

 1. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest
 • Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania, adres: ul. J.Stępkowskiego 17 lok. 111, 05—555 Tarczyn, e-mail: lgd@vp.pl, tel. kontaktowy: 22 715-79-54
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Warszawie, adres: Al. Jana Pawła II 70, 00-175 Warszawa, e-mail: info@arimr.gov.pl, adres korespondencyjny Centrali Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ul. Poleczki 33, 02-822 Warszawa;
 • Samorząd województwa Mazowieckiego z siedzibą w Warszawie, adres korespondencyjny: ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa, e-mail: urzad_marszalkowski@mazovia.pl
 1. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych.
 2. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach poprzez dobrowolnie ich podanie w karcie zgłoszenia oraz w bazie danych serwisu.
 3. Podane dane są przetwarzane w celu umożliwienia kontaktu użytkownika i innym użytkownikiem serwisu.
 4. Dane osobowe pozostawione w serwisie będą udostępnione osobom trzecim korzystającym z serwisu internetowego, zgodnie z ideą jego stworzenia.
 5. Do podanych danych przysługuje wgląd osobie fizycznej, która jest ich właścicielem. Osoba ta ma również prawo do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
 6. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.